Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA I. 6Y 1,2, 47 kW (AZQ, BME) 2006 Elektronika Sahara s klimatizací FABIA I., CN 6Q0121207N
Sahara s klimatizací FABIA I., CN 6Q0121207N
Typové číslo: 122050220, 6Q0121207N 9B9, 6Q0121207H B41, 6Q0121207L 9B9, 6Q0121207LB41
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
264
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Čína
Výrobní číslo: 122050220
Katalogové číslo: 122050220
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, Více...
  2. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2002, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw