Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA I. 6Y 1,4 D, 51 kW (BNM) 2006 Nárazník zadní FABIA I., CN 6Y6807421
Nárazník zadní FABIA I., CN 6Y6807421
Typové číslo: 122720212 , 6Y6807421
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
950
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Čína
Výrobní číslo: 122720212
Katalogové číslo: 122720212
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, Více...
  2. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2002, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw