Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA I. 6Y 1,4 D, 59 kW (BNV) 2006 Tyčka stabilizátoru FABIA, MEYLE 1160600000HD
Tyčka stabilizátoru FABIA, MEYLE 1160600000HD
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
350
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: EU
Výrobní číslo: 122492405
Katalogové číslo: 122492405
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, , I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, Více...
  2. , , 5J, 1,2, 47 kW (BME), 2006, , 5J, 1,2, 47 kW (BME), 2007, , 5J, 1,2, 51 kW (BZG, CGPA), 2007, Více...
  3. , , CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2011, , CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2012, , CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2013, Více...
  4. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 1999, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2000, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2001, FABIA, I. 6Y, 1,0, 37 kW (ARV, AQV), 2002, Více...
  5. ROOMSTER
    ROOMSTER, 5J, 1,2, 47 kW (BME), 2006, ROOMSTER, 5J, 1,2, 47 kW (BME), 2007, ROOMSTER, 5J, 1,2, 51 kW (BZG, CGPA), 2007, ROOMSTER, 5J, 1,2, 51 kW (BZG, CGPA), 2008, Více...
  6. CITIGO
    CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2011, CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2012, CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2013, CITIGO, 1,0, 44 kW (CHYA), 2014, Více...
  7. RAPID
    RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2012, RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2013, RAPID, NH, 1,2, 55 kW (CGPC), 2014, RAPID, NH, 1,2 TSI, 63 kW (CBZA), 2012, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw