Nyní se nacházíte: Úvodní stránka FABIA II. 5J 1,6 D, 77 kW (CAYC) Krytka zadního nárazníku FABIA II. HATCHBACK, ORIGINAL 5J6807499B
Krytka zadního nárazníku FABIA II. HATCHBACK, ORIGINAL 5J6807499B
Typové číslo: 5J6807499B, b104
pro vozy s taznym zarizenim
Cena s DPH
90
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 5J6807499B
Katalogové číslo: 5J6807499B
Použitelné pro vozy
  1. FABIA
    FABIA, II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2006, FABIA, II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2007, FABIA, II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2008, FABIA, II. 5J, 1,2, 44 kW (BBM, CHFA), 2009, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw