Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA I. 1U 1,6 75kW (AVU, BFQ) 2000 Elektronika Kryt ventilátoru OCTAVIA I. ORIGINAL 1J0121207L
Kryt ventilátoru OCTAVIA I. ORIGINAL 1J0121207L
BEZ KLIMATIZACE
Typové číslo: 1J0121207L
BEZ KLIMATIZACE
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
200
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 1J0121207L
Katalogové číslo: 1J0121207L
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1997, , I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1998, , I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1999, Více...
  2. OCTAVIA
    OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1997, OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1998, OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 1999, OCTAVIA, I. 1U, 1,6, 74 kW (AEH, AKL), 2000, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw