Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA I. 1U 1,8 T, 110kW (AGU, ARX, AUM, ARZ) 2007 Převod řazení OCTAVIA I., ORIGINAL 1J0711203F
Převod řazení OCTAVIA I., ORIGINAL 1J0711203F
Typové číslo: 1J0711203F, 1J0711202J, b56
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
400
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 1J0711203F
Katalogové číslo: 1J0711203F
Použitelné pro vozy
  1. OCTAVIA
    OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001, OCTAVIA, I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw