Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA I. 1U 1,9 TDI, 81 kW (AHF, ASV) 2006 Díly nápravy Spínač brzdový OCTAVIA I., HELLA 6DF003263-081
Spínač brzdový OCTAVIA I., HELLA 6DF003263-081
2 kontakty
Typové číslo: 120595295, 191945515B , 6DF003263-081
2 kontakty
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
260
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: HELLA
Výrobní číslo: 120595295
Katalogové číslo: 120595295
Použitelné pro vozy
  1. , , I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999, , I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000, , I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001, Více...
  2. OCTAVIA
    OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 1999, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2000, OCTAVIA, I. 1U, 1,4, 44 kW (AMD), 2001, OCTAVIA, I. 1U, 1,4 16 V, 55 kW (AXP,BCA), Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw