Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 1,4 TSI, 103 kW (CHPA) Řemen vodního čerpadla OCTAVIA III., ORIGINAL 04E121605L
Řemen vodního čerpadla OCTAVIA III., ORIGINAL 04E121605L
1,6 CWVA
1,2 CYVA
1,4 CZDA
Typové číslo: 04E121605L
1,6 CWVA
1,2 CYVA
1,4 CZDA
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
476
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 04E121605L
Katalogové číslo: 04E121605L
Použitelné pro vozy
  1. , , III. 5E2014, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2012, , III. 5E2014, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2013, , III. 5E2014, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2014, Více...
  2. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2016, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw