Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 1,4 TSI, 110 kW (CZDA, CHPB) 2020 Blatník přední pravý OCTAVIA III. od M2017, ORIGINAL 5E0821106C
Blatník přední pravý OCTAVIA III. od M2017, ORIGINAL 5E0821106C
Typové číslo: 5E0821106C, APM
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
6 750
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 5E0821106C
Katalogové číslo: 5E0821106C
Použitelné pro vozy
  1. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2017, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2018, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2019, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2020, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw