Hadice podtlaková OCTAVIA III. ORIGINAL 04L131051C
Typové číslo: 04L131051C
OCTAVIA III.,YETI
| Dostupnost | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH |
| Cena s DPH |
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODAVýrobní číslo: 04L131051C
Katalogové číslo: 04L131051C
Použitelné pro vozy
, , III. 5E2014, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2012, , III. 5E2014, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2013, , III. 5E2014, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2014, Více...
- , III. 5E2014, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2012,
- , III. 5E2014, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2013,
- , III. 5E2014, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2014,
- , III. 5E2014, 1,6 TDI, 77 kW (CLHA), 2012,
- , III. 5E2014, 1,6 TDI, 77 kW (CLHA), 2013,
- , III. 5E2014, 1,6 TDI, 77 kW (CLHA), 2014,
- , III. 5E2014, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2012,
- , III. 5E2014, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2013,
- , III. 5E2014, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2014,
- , III. 5E2014, 2,0 TDI, 135 kW (CUPA), 2013,
- , III. 5E2014, 2,0 TDI, 135 kW (CUPA), 2014,
- , III. 5E2014, 1,6 TDI 81 kW (CRKB), 2013,
- , III. 5E2014, 1,6 TDI 81 kW (CRKB), 2014,
, , II., 2,0 TDI, 81 kW (CFHA, CLCA),
OCTAVIA
OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2015, Více...OCTAVIA
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2012,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2013,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2014,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2015,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2016,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2017,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 77 kW (CLHA), 2012,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 77 kW (CLHA), 2013,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 77 kW (CLHA), 2014,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 77 kW (CLHA), 2015,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 77 kW (CLHA), 2016,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 77 kW (CLHA), 2017,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2012,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2013,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2014,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2015,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2016,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2017,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 135 kW (CUPA), 2013,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 135 kW (CUPA), 2014,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 135 kW (CUPA), 2015,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 135 kW (CUPA), 2016,
- OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 135 kW (CUPA), 2017,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI 81 kW (CRKB), 2013,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI 81 kW (CRKB), 2014,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI 81 kW (CRKB), 2015,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI 81 kW (CRKB), 2016,
- OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI 81 kW (CRKB), 2017,
YETI
YETI, II., 2,0 TDI, 81 kW (CFHA, CLCA),