Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB) 2014 Hadice podtlaková OCTAVIA III. ORIGINAL 04L131051C
Hadice podtlaková OCTAVIA III. ORIGINAL 04L131051C
Typové číslo: 04L131051C
OCTAVIA III.,YETI
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
1 140
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 04L131051C
Katalogové číslo: 04L131051C
Použitelné pro vozy
  1. , , III. 5E2014, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2012, , III. 5E2014, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2013, , III. 5E2014, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2014, Více...
  2. , , II., 2,0 TDI, 81 kW (CFHA, CLCA),
  3. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,6 TDI, 66 kW (CLHB), 2015, Více...
  4. YETI
    YETI, II., 2,0 TDI, 81 kW (CFHA, CLCA),
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw