Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB) Setrvačník OCTAVIA III, LUK 415058310 , 04L105266C
Setrvačník OCTAVIA III, LUK 415058310 , 04L105266C
 URCENI ZKONTROLOVAT PODLE VIN VOZIDLA
pro motory s dvouhmotovym setrvacnikem
pro vozidla s manualni prevodovkou
bez sady sroubu
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
8 800
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: LUK
Výrobní číslo: 04L105266C
Katalogové číslo: 04L105266C
Použitelné pro vozy
  1. , , III. 5E2014, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2012, , III. 5E2014, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2013, , III. 5E2014, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2014, Více...
  2. , , II., 2,0 TDI, 103 kW (CFHC),
  3. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC, CKFB), 2015, Více...
  4. SUPERB
    SUPERB, III. 3V, 2,0 TDI, 110 kW (CRLB, DFEA, DFGA)/ 03.15,
  5. YETI
    YETI, II., 2,0 TDI, 103 kW (CFHC),
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw