Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 2,0 TDI, 110 kW (CKFC) 2016 Elektronika Sahara chladiče OCTAVIA III. ORIGINAL 5Q0121203DA
Sahara chladiče OCTAVIA III. ORIGINAL 5Q0121203DA
VENTILÁTOR 400W , 410 MM
Vhodnost dílu nelze ověřit dle VIN, je nutná
fyzická kontrola čísla dle starého dílu.
VENTILATOR 400W , 410 MM
Vhodnost dilu nelze overit dle VIN, je nutna
fyzicka kontrola cisla dle stareho dilu.
Dostupnost Na dotaz
Cena bez DPH
Cena s DPH
6 350
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 5Q0121203DA
Katalogové číslo: 5Q0121203DA
Použitelné pro vozy
  1. , , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, , III. 5E2014, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, Více...
  2. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,2 TSI, 63 kW (CJZB), 2015, Více...
  3. SUPERB
    SUPERB, III. 3V, 1,4 TSI, 92 kW (CZCA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 1,4 TSI 110 kW (CZDA, CZEA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 1,4 TSI, 110kw 4x4 (CZEA) od 2015, SUPERB, III. 3V, 1,6 TDI, 88 kW (DCZA, DCXA)/ 03.15, Více...
  4. KAROQ
    KAROQ, NU7, 1,0 TSI, 85 kW (CHZJ, DKRF)/ 07.17, KAROQ, NU7, 1,5 TSI, 110 kw (DADA, DPCA)/ 07.17, KAROQ, NU7, 1,6 TDI, 85 kw (DDYA, DGTE)/ 07.17, KAROQ, NU7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFFA)/ 07.17, Více...
  5. KODIAQ
    KODIAQ, NS7, NV7, 1,4 TSI, 92 kW (CZCA)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 1,4 TSI, 110 kW (CZDA, CZEA)/ 10.16,
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw