Nyní se nacházíte: Úvodní stránka OCTAVIA III. 5E 2,0 TSI, 162 kW (CHHB) Elektronika Ventilátory Sahara chladiče OCTAVIA III. ORIGINAL 5Q0121203DE
Sahara chladiče OCTAVIA III. ORIGINAL 5Q0121203DE
VENTILATOR 450W , 440 MM
Vhodnost dilu nelze overit dle VIN, je nutna
fyzicka kontrola cisla dle stareho dilu.
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
5 950
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 5Q0121203DE
Katalogové číslo: 5Q0121203DE
Použitelné pro vozy
  1. , , III. 5E2014, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2012, , III. 5E2014, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2013, , III. 5E2014, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2014, Více...
  2. OCTAVIA
    OCTAVIA, III. 5E, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2012, OCTAVIA, III. 5E, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2013, OCTAVIA, III. 5E, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2014, OCTAVIA, III. 5E, 1,4 TSI, 103 kW (CHPA), 2016, Více...
  3. SUPERB
    SUPERB, III. 3V, 2,0 TDI, 110 kW (CRLB, DFEA, DFGA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 2,0 TDI, 140 kW (DDAA, DFCA, DFHA)/ 03.15, SUPERB, III. 3V, 2,0 TDI, 90 kW (DTRA, DSUB)/ 07.20, SUPERB, III. 3V, 2,0 TDI, 147 kW (DTUA)/ 03.15, Více...
  4. KAROQ
    KAROQ, NU7, 1,5 TSI, 110 kw (DADA, DPCA)/ 07.17, KAROQ, NU7, 1,6 TDI, 85 kw (DDYA, DGTE)/ 07.17, KAROQ, NU7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFFA)/ 07.17, KAROQ, NU7, 2,0 TDI 4x4, 140 kW (DFHA)/ 07.17, Více...
  5. KODIAQ
    KODIAQ, NS7, NV7, 1,4 TSI, 92 kW (CZCA)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 1,4 TSI, 110 kW (CZDA, CZEA)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI, 110 kW (DFGA, DBGA, DBGC)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFGA)/ 10.16, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw