ŠKODA 12V 70Ah 680A START/STOP, ORIGINAL JZW915105AC
Typové číslo: JZW915105AC, 000915105CC, 000915105EC, 000915105FC, 5TA915105B, 6R0915105B, 7P0915105
| Dostupnost | Nedostupné |
|---|---|
| Cena bez DPH |
| Cena s DPH |
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODAVýrobní číslo: JZW915105AC
Katalogové číslo: JZW915105AC
Použitelné pro vozy
OCTAVIA
OCTAVIA, IV. NX, 1,0 TSI, 81 kW (DLAA)/ 06.20, OCTAVIA, IV. NX, 1,4 TSI Hybrid, 110 kW (DGEA)/ 06.20, OCTAVIA, IV. NX, 1,4 TSI IV RS, 110 kW (DJKA)/ 06.20, OCTAVIA, IV. NX, 1,5 TSI, 110 kW (DPCA)/ 01.20, Více...OCTAVIA
- OCTAVIA, IV. NX, 1,0 TSI, 81 kW (DLAA)/ 06.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 1,4 TSI Hybrid, 110 kW (DGEA)/ 06.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 1,4 TSI IV RS, 110 kW (DJKA)/ 06.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 1,5 TSI, 110 kW (DPCA)/ 01.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 1,6 SRE, 81 kW (CWVA)/ 07.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TF SI, 140 kW (CZPB)/ 07.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TSI RS, 180 kW (DLBA)/ 03.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TDI, 85 kW (DSUD)/ 03.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TDI, 110 kW (DSTB)/ 01.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TDI, 105 kW (CRVC)/ 06.20,
- OCTAVIA, IV. NX, 2,0 TDI, 147 kW (DTUA)/ 07.20,