Čerpadlo vodní OCTAVIA 1,9 TDI 77 kw, HELLA BEHR 8MP 376 800-021
Typové číslo: 8MP376800021, 045121011H, 045121011F, 506700
OCTAVIA II. 1,9D 77 kw
FABIA I. 1,4D 51+59 kw/1,9 TDI 74 kw/1,9 TDI RS 96 kw
FABIA II. 1,4D 51+59 kw/1,9D 77 kw
ROOMSTER 1,4D 51+59 kw/1,9D 77 kw
SUPERB II. 1,9D 77 kw
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
845
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: HELLA-BEHR
Výrobní číslo: 8MP376800021
Katalogové číslo: 8MP376800021
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2004, , II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2005, , II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2006, Více...
  2. , , I. 6Y, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2005, , I. 6Y, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2006, , I. 6Y, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2007, Více...
  3. , , 5J, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2006, , 5J, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2007, , 5J, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2008, Více...
  4. , , II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2008, , II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2009, , II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2010, Více...
  5. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2004, OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2005, OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2006, OCTAVIA, II. 1Z, 1,9 TDI, 77 kW (BKC, BJB, BXE, BLS), 2007, Více...
  6. FABIA
    FABIA, I. 6Y, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2005, FABIA, I. 6Y, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2006, FABIA, I. 6Y, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2007, FABIA, I. 6Y, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2008, Více...
  7. ROOMSTER
    ROOMSTER, 5J, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2006, ROOMSTER, 5J, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2007, ROOMSTER, 5J, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2008, ROOMSTER, 5J, 1,4 D, 51 kW (BNM), 2009, Více...
  8. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2008, SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2009, SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2010, SUPERB, II. 3T, 1,9 D, 77 kW (BLS, BXE), 2011, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw