Poklice 6Jx16 SUPERB I., ORIGINAL 3U0601147A
Typové číslo: 3U0601147A, 3U0601147BA MHB
DISK 6JX16 ET40
| Dostupnost | Nedostupné |
|---|---|
| Cena bez DPH |
| Cena s DPH |
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODAVýrobní číslo: 3U0601147A
Katalogové číslo: 3U0601147A
Použitelné pro vozy
SUPERB
SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...SUPERB
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0, 85 kW (AZM), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,8 V6, 142 kW (AMX), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 74 kW (AVB), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 77 kW (BSV), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 85 kW (BPZ), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 1,9 D, 96 kW (AWX, AVF), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,0 D, 103 kW (BSS), 2008,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2001,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2002,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 114 kW (AYM), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2003,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2004,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2005,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2006,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2007,
- SUPERB, I. 3U, 2,5 D, 120 kW (BDG), 2008,