Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB I. 3U 2,5 D, 114 kW (AYM) 2003 Poklice 6Jx16 SUPERB I., ORIGINAL 3U0601147A
Poklice 6Jx16 SUPERB I., ORIGINAL 3U0601147A
Typové číslo: 3U0601147A, 3U0601147BA MHB
DISK 6JX16 ET40
Dostupnost Nedostupné
Cena bez DPH
Cena s DPH
1 210
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 3U0601147A
Katalogové číslo: 3U0601147A
Použitelné pro vozy
  1. SUPERB
    SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2001, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2002, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2003, SUPERB, I. 3U, 1,8 T, 110 kW (AWT), 2004, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw