Nyní se nacházíte: Úvodní stránka SUPERB III. 3V 2,0 TDI, 110 kW (CRLB, DFEA, DFGA)/ 03.15 Elektronika Startér OCTAVIA II. 2,0 TDI, ORIGINAL 02E911024A
Startér OCTAVIA II. 2,0 TDI, ORIGINAL 02E911024A
Typové číslo: 02E911024A
urceno pro vozy s 6 stupnovou automatickou prevodovkou bez systemu Start-Stop
pro upresneni zaslete VIN vozidla
Dostupnost Skladem
Cena bez DPH
Cena s DPH
3 800
Záruka vrácení peněz do 14 dnů!
ks
Podrobnosti
Výrobce: Original ŠKODA
Výrobní číslo: 02E911024A
Katalogové číslo: 02E911024A
Použitelné pro vozy
  1. , , II. 1Z, 2,0 D, 81 kW (CFHF, CLCA), 2010, , II. 1Z, 2,0 D, 81 kW (CFHF, CLCA), 2011, , II. 1Z, 2,0 D, 81 kW (CFHF, CLCA), 2012, Více...
  2. , , II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2008, , II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2009, , II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2010, Více...
  3. OCTAVIA
    OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 D, 81 kW (CFHF, CLCA), 2010, OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 D, 81 kW (CFHF, CLCA), 2011, OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 D, 81 kW (CFHF, CLCA), 2012, OCTAVIA, II. 1Z, 2,0 D, 81 kW (CFHF, CLCA), 2013, Více...
  4. SUPERB
    SUPERB, II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2008, SUPERB, II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2009, SUPERB, II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2010, SUPERB, II. 3T, 2,0 D, 103 kW (BMP), 2011, Více...
  5. KAROQ
    KAROQ, NU7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFFA)/ 07.17,
  6. KODIAQ
    KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI, 110 kW (DFGA, DBGA, DBGC)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI 4x4, 110 kW (DFGA)/ 10.16, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI, 85 kW (DFGC)/ 02.19, KODIAQ, NS7, NV7, 2,0 TDI, 147 kW (DTUA)/ 02.20, Více...
Dotaz na produkt
VARTA BLUE DYNAMIC 12V 74Ah 680A E11 574012068
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
rozměry 278x175x190
startovací proud 680 A
Sada filtrů OCTAVIA I. 1,9 TDI, BOSCH
VARTA BLUE 12V 44Ah 440A, 544402044313
POUZE OSOBNÍ ODBĚR
OCTAVIA I. 1,4 44 kw/1,4 16V 55 kw